fbpx

Bezpieczne inwestycje. Czyli jak dużo zarobić i nie stracić ?

Moje kolejne inwestycje to:

inwestycja w pożyczki gwarantowane (!) (P2P). Czy słyszałeś o narzędziach P2P ? Ile można na tym zarobić ? Jak to działa? Każdy z Was powie że nie ma nic przeciwko zarabianiu ale ? P2P ? To brzmi skomplikowanie! Chcę obalić ten mit na zawsze .To nie jest trudne ani skomplkowane.

Co to są pożyczki P2P i  ile można na nich zarobić ?

Pożyczki P2P i inwestycje w P2P to łatwizna. Oczywiście jest łatwe i proste dzięki odpowiedniej platformie którą wybierzesz i to wszytsko co musisz wiedzieć zanim przystąpisz do zarabiania.Ile można zarobić ? 12% ,14% albo WIĘCEJ. Tak tyle można zarobić. Takie oprocentowanie dają nam Platformy P2P np Mintos, Grupper, PeerBerry, FastInwest .

Jak to działa?

Jest to platforma społecznościowa która łączy pożyczkodawców z pożyczkobiorcami i na której inwestujesz swoje pieniądze. Pieniądze możesz inwestować je na całym świecie i w różnych walutach. Możesz na niej zarobić nawet 20% ale ja inwestuję tylko w bezpieczne czyli gwarantowane pożyczki .Moje oprocentowanie a zarazem zysk  jest trochę niższy . Wybór zostawiam Tobie. Inwestujęna platformie od  prawie roku. Mintos działa na zasadzie kojarzenia firm pożyczkowych czyli tkj wspominałam osób, które chcą lokować pieniądze z większym zyskiem niż na tradycyjnych lokatach bankowych ale nie ponosząc dużego ryzyka. Pożyczki, które Mintos oferuje to min pożyczki samochodowe, osobiste, hipoteczne, krótkoterminowe, faktoring czy pożyczki na działalność gospodarczą.Firmy pożyczkowe to firmy pozabankowe tkj VIVUS, WONGA, KULKI i inne. Pożyczają one wielu osobom jednak mogą pożyczyć tyle tylko ile wynosi ich własny kapitał. Jeżeli chcą pożyczyć więcej muszą mieć pieniądze i tutaj właśnie z pomocą przychodzi Platforma Mintos.

Przykład

Potrzebuję pieniędzy na np zakup roweru. Idę po pożyczkę do firmy np. WONGA. Składam wniosek . Firma ocenia wniosek i ustala oprocentowanie. Wniosek zostaje zatwierdzony i dostaję pieniądze. Następnie pożyczka pojawia się na platformie Mintos gdzie osoby zarejestrowane czyli osoby fizyczne, inwestorzy -wszyscy którzy chcą zainwestować wybierają pożyczki odpowiednie dla siebie. Z tego co zainwestują otrzymują odsetki i zwrot kapitału. Poprzez inwestycje w pożyczki inwestor otrzymuje prawa roszczenia wobec pożyczkobiorcy.Podstawą jest umowa cesji (którą dostajesz w załączniku w momencie zainwestowania). Większość firm gwarantuje wykup pożyczki w razie niespłacenia jej po 60 dniach ostatniej płatności. Oznacza to ,że firmy te mają udział własny. Na platformie Mintos można też inwestować w pożyczki bez gwarancji odkupu. Oprocentowanie tych pożyczek jest bardzo wysokie. Wiąże się to jednak z ryzykiem straty części lub całości zainwestowanego kapitału w daną pożyczkę. Ja nie korzystam z pożyczek bez gwarancji wykupu(zółty znaczek)

Ile trzeba zainwestować?

Można inwestować już od 10euro lub  50zł .Podczas inwestowania widać czy pożyczki mają żółty znaczek. Jak wspominałam żółty znaczek to pożyczki z gwarancją ( ja właśnie w takie inwestuję ). Oprócz tego widać na jak dłgo  pożyczka jest udzielona i na jaki procent i jaką kwotę można zainwestować .Tak jak mówiłam możecie zacząć inwestować nawet od 50zł i się pobawić i zobaczyć czy Wam się to podoba.

Moje porady dla poczatkujących tzn jakie pożyczki-inwestycje ja wybieram:

1.Waluta ja wybieram PLN lub Euro (ale to zależy wszystko od tego jaką gotówką dysponujesz). Tak samo jest z terminem on też zależy od Ciebie od 1 dnia do kilku lat.

2.Pożyczki na rynku pierwotnym czyli tzw świeże pożyczki które są udostępnione po raz pierwszy)

3.Status aktualne.

4.Pożyczki z gwarancją wykupu.

5.Metoda amortyzacji pełna(bo taka moim zdaniem jest najlepsza)

6.Rozdzielaj swoje pieniądze-inwestycje na kilka produktów

7.Nie wkładaj  wszystkich do jednego ,,wora”.

 Promocje Mintosa

Mintos często oferuje promocje na których również można dodatkowo zarobić. Chcesz zarobić niezłe pieniądze zarejestruj się za pomocą tego linka www.mintos.com/pl/ref/SNCUQM Dlczego ponieważ już za sama rejestrację poprzez mojego linka  możesz otrzymać nawet do 250 euro.
Dla reszty świata polecam inwestycje i oszczędności tutaj: https://c.trackmytarget.com/h2i3m2

Kolejna Firma która daje możliwośc wysokich zysków to :

Gruperr jest to podobna firma do Mintos a nwet myślę , że lepsza ponieważ wszystkie jej inwesytycje są oceniane przez  specjalistów rynku kredytowego  i chronione  po przez BayBack a inwestycja w  nieruchomości stanowi zabezpieczenie. Grupeer to platforma IT informacyjne i finansowe łączącej inwestorów i przedmioty zastępcze.

Co oferuje Grupeer ?

Przedewszystkim oferuje różne opcje inwestycji począwszy od pożyczek po finansowanie projektów deweloperskich i firm budowlanych. Możesz kupić nawet 1m2 nieruchomości.Takiej możliwości nie daje Ci żaden inny portal inwestycyjny.Wszystkie kredyty oferowane na platformie  zostały przeanalizowane  przez profesjonalistów rynku kredytów. Są oceniane pod względem wypłacalności i zawartych umów. Kredyty są zabezpieczone. Spółki, który wystawiły pożyczki są odpowiedzialne za ich administrowanie. Potwierdzenie udziału inwestora wydającego kredyt kredytobiorcy jest umowa cesji, zgodnie z którą firma  kredytowa przekazuje  inwestorowi wymagania dotyczące przedmiotu zastępczego, w tym zabezpieczenie kredytu. Grruper dba o interesy  inwestorów ponieważ większość umów kredytu jest gwarantowana przez Buy Back. Oznacza to, że jeśli przedmiot zastępczy wstrzymuje płatność ponad 60 dni następnie firma kredytowa odkupuje od inwestora, jego udział pożyczki.

PeerBerry  W zasadzie działa  podobnie jak Mintos . Rynek peer-to-peer, oferując możliwość inwestowania w wystawionych niebankowych kredytodawców pożyczki z całej Europy. Portfelu kredytów na ofertę składa się przede wszystkim kredytów konsumenckich zapoczątkowane przez Aventus grupy i jej spółek zależnych. Rentowna od pierwszego roku działania na Litwie (2009). Aventus Grupa stała się innowacyjne i skuteczne pożyczkodawcy, trzymając silnej pozycji w Republika Czeska, Łotwa, Polska, Gruzji, Ukrainy i Kazachstanu. PeerBerry wykorzystuje najbardziej nowoczesnych narzędzi internetowych i rozwiązań, aby zapewnić godne zaufania, prosty i szybki serwis.

Pozostałe produkty na których możesz zarobić nawet do 20 %znajdziesz tutaj 

Kolejna inwestycja (chociaż nie tak spektakularna jak te te powyżej) która daje możliwość wyższych % niż na zwykłej lokacie to 

Inwestycja w Super lokatora.

SuperLokator to zrobotyzowany fundusz inwestycyjny, który dąży do lokowania środków finansowych klientów w najlepsze lokaty bankowe na polskim rynku. Sztuczna inteligencja stale poszukuje najlepszych ofert i wskazuje lokaty na których oprocentowanie jest najwyższe. Tutaj robot będzie zarzadzał naszymi produktami czzyli będzie inwestował nasze pieniądze przez co realny zysk jest wiekszy niż na zwykłej lokacie.

Wybierając polecane prze ze mnie produkty finansowe wspierasz mnie ,moją pasję i to że mogę dla Ciebie pisać😊 W kolejnych krokach przedstawię zupełnie inny sposób na zarabianie pieniędzy

Dodaj komentarz

Close Menu