fbpx

 

Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas

w promocji „Konto na miarę”! Klient może uzyskać do 320 zł w gotówce w zamian za aktywne korzystanie z konta od kwietnia do grudnia 2019 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 28.02.2019 r. lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji.

Konto osobiste w promocji dla aktywnych”!

To  6 miesięcznych karnetów elektronicznych uprawniających do darmowego korzystania (2x tyg.) z obiektów sportowych współpracujących z OK System. Szczegóły w Regulaminie promocji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 15.03.2019 r. lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji.

JAK PRZENIEŚĆ DO NAS KONTO?

Przeniesienie konta nigdy nie było tak proste! Nie musisz nawet odwiedzać swojego obecnego banku – wszystko zrobimy za Ciebie!

szybko i wygodniebez zbędnych formalnościprzeniesienie salda zleceń stałych poleceń zapłaty

Millenium -Załóż Konto 360°Promocja Zyskaj 200 zł

-nawet 200 zł premii za aktywne korzystanie z konta

-bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku

-nowoczesna Karta Millennium Visa Konto 360° za 0zł

-darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

-dostęp do konta przez internet 24/7bezpieczna i intuicyjna aplikacja mobilna

spełnij warunki promocji, a premia będzie Twoja. Złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą do 25 marca 2019 r. i podpisz umowę najpóźniej do 31 marca 2019 r. Zaakceptuj Regulamin promocji i wyraź wymagane w Regulaminie zgody. Załóż aplikację mobilną. W kwietniu, maju i czerwcu spełnij warunki aktywności. Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz premię prosto na Twoje nowe konto w Banku Millennium!

Konto Jakie Chcę-SANTANDER

z kartą do wielu walut to płacenie za granicą bez kosztów przewalutowania, brak opłaty bankowej za wypłaty z bankomatów za granicą (przy włączeniu Pakietu wielowalutowego) oraz 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty, 0 zł za przelewy natychmiastowe Express ELIXIR lub BlueCash w Santander internet/mobile, a także 0 zł opłaty za kartę Dopasowaną do konta, jeśli zapłacisz nią 5 razy w miesiącu.

PASAŻ FINANSOWY

KLIKNIJ ,WEJDŹ ,SPRAWDŹ

 

Close Menu