fbpx

 

E-PITy POMÓŻ NAM POMAGAĆ Rozlicz się bezpłatnie on-line i podaruj 1% podatku naszej OPP  AVALON – BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM KRS: 0000270809 NR BENEFICJENTA 4662

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz mi realnego wsparcia.Celem szczegółowym, na który przeznaczasz swój 1%  jestem ja Kempińska, 4662.

ROZLICZYCZ SIĘ BEZPŁATNIE

Kilka słów o beneficjencie czyli o mnie .

Nazywam Katarzyna Kempińska  W 2012 roku wykryto u mnie guza przysadki mózgowej (czynnego hormonalnie) oraz mało znaną chorobę Cushinga (stan podwyższonego stężenia kortyzolu we krwi).Choroba ta ma dużo różnych objawów, a nie leczona prowadzi do śmierci. Niestety, w moim przypadku została wykryta dość późno i zrobiła już duże zmiany w organizmie. W styczniu 2013 roku poddałam się operacji usunięcia guza. Po operacji mój stan uległ pogorszeniu. Nadnercza wyłączyły się i do tej pory nie podjęły pracy. Choruję także na niedoczynność kory nadnerczy, przysadki i tarczycy, nadciśnienie tętnicze, cukrzycę typu 2/3, zespół jelita wrażliwego, łuszczycę, kamicę nerkową,osteoporozę Mimo młodego wieku q roku 2014 przeszłam operację zaćmy.W 2018 roku wykryto u mnie nowego guza przysadki mózgowej a moje zoperowane oczy nadal wymagają lasroterapii z powodu nawroyo narastania zaćmy.Moje życie kręci się w okół wizyt lekarskich ,diagnostyki i rehabilitacji.Do końca życia będę musiała przyjmować leki. Staram się być pozytywnie nastawiona do świata. Próbuję ,,normalnie „żyć. Codziennie walczę o swoje życie dla siebie, kochanego męża, wspaniałych dzieci i swoich najbliższych.
Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie. Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kempińska, 4662 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.


 ’’Wierzę w to że każdy z Nas może być wielki i może pomagać i służyć innym.Jedyne co trzeba to serca pełnego łaski i duszy ulepionej z miłości.’’M. Luther

Wszystkim którzy zdecysują się przekazać mi Swój 1% będę wdzieczna za okazane serce

Kilka słów organizacji:
Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP:
KRS: 0000270809
www: www.fundacjaavalon.pl
e-mail: kontakt@fundacjaavalon.pl
Telefon: 666324328
Adres: MICHAŁA KAJKI 80/82/1, 04-620 Warszawa
Za Twoją pomoc postanowiliśmy odwdzięczyć się, zapewniając Ci wygodne, bezpieczne i bezpłatne rozliczenie. W tym celu podjęliśmy współpracę z producentem programu e-pity, który cieszy się zaufaniem milionów podatników.
e-pity 2018 online to:wygoda,weryfikacja danych i opcja wysyłki e-deklaracji,bezpieczeństwo dane podatnika,na jego urządzeniu,szybkość
brak konieczności instalacji i wstępnie wypełniony PIT-PFR,20 mln,pobrań programu,270 mln,złotych dla OP ,10 mln wysłanych e-deklaracji.

 

 ❤  Dziękuję

Close Menu