fbpx

Pieniądze temat ,,morze”.Podobno szczęścia nie dają ale czy na pewno?

Pieniądze to temat morze. Wszystko w naszym życiu opiera sie na finansach. Kiedyś usłyszłam ,że pieniądze nie są ważne bo najważniejsze jest zdrowie. Zawsze miałam na ten temat odmienne zdanie. Dla mnie pieniądze zawsze były ważne . Może dlatego ,że zawsze nie miałam ich zbyt wiele.A może dlatego ,że w swoim życiu spotkałam się z różnymi sytuacjami i ludźmi którzy potrzebują albo potrzebowali pieniędzy aby przeżyć zwyczajny dzień albo po to aby im się polepszył byt albo zdrowie. I wierzcie mi to nie są puste słowa. W swoim życiu  doświadczyłam różnych sytuacji , ciężkich przeżyć i osobistych dramatów. Dlatego też nadal twierdzę ,że pieniądze sa ważne.Raz byłam na wozie a raz pod nim. Nie zawsze widziałam swoją przyszłość. Nauczyłam się walczyć i szanować siebie. Wierzę jednak w to ,że każdy jest kowalem swojego losu i może wpywać na swoje życie i zmienić swój los dopóki ma dwie ręce i jest zdrowy do pracy . Trzeba walczyć ,być zdeterminowanym ale przedweszystkim chcieć i mieć jasno wytyczony cel. Dopóki jesteśmy zdrowi to jesteśmy w  stanie zrealizować każdy wyznaczony cel (i tu właśnie okazuje się jak ważne jest zdrowie o którym wcześniej pisałam).I właśnie takiej determinacji,realizacji planów, spełnienia marzeń oraz zdrowia bo to bardzo ważne  życzę Wam w Nowym Roku.


Jest początek Nowego Roku dlatego też proszę niech każdy z Was zastanowi nad słowami.

Wnioski do zosatawiam Wam;)


,,Nigdy nie znalazłem się w sytuacji, w której posiadanie pieniędzy pogorszyłoby ją.”                                                                                                                           CLINTON JONES kolejnych postach chciałabym przypomnieć  Wam o sprawach związanych z  produkatami finansowymi. Spróbuję Wam opisać -wyjaśnić sprawy jasne,proste ale nie wiem czy dla wszystkich oczywiste. Bo rozglądając sie w okół siebie mam wrażenie , że niestety nie ale nie zawsze potrafimy się do tego przyznać . Żyjemy w czasach komputerów,smarphonów,wirtualnych biur i cyberprzestrzeni a niestety  zdarza się,że  dla niektórych osób założenie konta osobistego przez internet jest zbyt trudne. Nie mówiąc już o tym jak wielu z nas ma problem w  złożeniu lokaty,inwesycji  lub wykupieniu ubezpieczenia. Nie znamy podstawowych zasad jak starać się o kredyt hipoteczny,nie odróżniamy kredytów bankowych od pożyczek pozabankowych nie dostrzegamy ryzyka  jak nie dać się zapętlić w pułapkę kredytową.Kończy się na tym ,że szukamy informacji w intrnecie (a tutaj jest sporo wszystkiego i nie zawsze prawdziwe) lub udajemy się do oddziału gdzie Pan/Pani nie zawsze jest kompetentna(moja wiedza zawsze jest wyższa od Pani obsługującej ) i sprzedaje nam to co  chce(wiem z doświadczenia ).  Trochę trzeba się natrudzić aby znaleźć kompetentną osobę .Finanse to pieniądze a tutaj nie ma głupich pytań. Pamiętajmy jednak ,że niewiedza nie zwalnia nas od odpowiedzialności.

Po za tym na mojej stronie w będę publikować aktualne   produkty bankowe,pozabankowe oraz  promocje  tkj internet ,tv , sieci komórkowe czy ubezpieczenia które będą przeze mnie przeanalizowane pod względem atrakcyjności .Jakie są zalety i wady .Czy warto z nich korzystać czy nie ? Jeżeli masz pytania zawsze możesz do mnie napisać .

Dodaj komentarz

Close Menu