fbpx

 

Czasami warto przejrzeć oferty i być na bierząco. Oferty i promocje z oferty i promocje zmieniją się cyklicznie. Nie osadzajmy się w czymś na stałe .Przyzwyczajenie to jedno ale czasami warto coś zmienić . Możemy zyskać więcej. Dodatkowe minuty, więcej internetu albo po prostu płacić mniej !i to za tą samą usługę .

Telewizja, Internet i Smart Dom jedna z największych platform satelitarnych atrakcyjna oferta TV i InternetuInternet LTE już od 0 zł
ponad 170 kanałów bez opłat przez 6 miesięcy


Nju Mobile – Internetowy plan nju internetowy jako idealne rozwiązanie dla: korzystających z tabletów, laptopa.Router 40 GB za 29 zł miesięcznie.Dwa razy więcej GB już po 6 miesiącach dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej”z usługą „im dłużej, tym lepiej” już po 3 miesiącach jak nie używasz, nie płacisz.

 • T-Mobile – Superokazje superokazje w T-Mobile atrakcyjne smartfony za 1 zł umowa na 24 miesiące z abonamentem już od 70zł/mies rozmowy na numery Komórkowe i stacjonarne bez limitu Sms-y i mms-y bez limitu Internet bez limitu danych

  nc+ to najnowocześniejsza platforma telewizyjna w Polsce. nc+ to przede wszystkim: 50 kanałów HD, CANAL+, dekodery z nagrywarką, Multiroom, kanały tematyczne, sport, muzyka, nc+ go oraz wiele więcej.


  Vectra to między innymi telewizja kablowa, szerokopasmowy dostęp do Internetu, telefonia stacjonarna. Najnowsza oferta dostępna jest już od 49,90 zł. W pakiecie klienci otrzymają Internet mobilny 5GB i 150 kanałów telewizji.


   

  Kolejna oferta to oferta plusa

  Premium Mobile – Starter10 GB Internetu LTE za 19,90 zł elastyczna umowa najlepszy zasięg no limit do wszystkich sieci

Close Menu