fbpx

Jak mądrze zarobić do 16%🤔Sam nie wezmę ale drugiemu nie dam 😱

Dzisiaj miałam pisać o pożyczkach zero procent. Najpierw jednak chciałbym powrócić do tematu oszczędności . Na ten temat pisałam już na swoim blogu ale przez cały czas ta myśl nie daje mi spokoju. Zapewne pomyślisz oszczędzanie to nie dla mnie.To się nie opłaca.Nie mam z czego. To nie prawda!

PROMOCJA,SALE
dwa zwykłe słowa a działają jak magnez, jak jakieś słowa o magicznej mocy. Jesteśmy w stanie pokonać kilometry, przeszkody aby skorzystać z promocji.Dzieje się w przypadku sklepów stacjonarnych i online . Powiem krótko to jakaś niewidzialna siła. Tak siła.

MIEĆ -SIŁA POSIADANIA.
Czasami nakupujemy sobie różnych rzeczy. Począwszy od ubrań ,butów, kosmetyków, garnków aż po jakieś,, gadżety”.Kupujemy tylko dla tego ,że jest wyprzedaż albo promocja. Owszem nie mówię ,że w ogóle nie kupuję ale zdarza mi się to tylko w razie zaistnienia potrzeby. Dlaczego? Bo i tak nie wynoszę tego co mam albo stwierdzam ,że obędę się bez tego. Nauczyłam się wybierać ,decydować i być świadomym konsumentem. Nauczyłam się nawet zwracać nie używany towar bo jednak zmieniłam zdanie. Niestety niektórzy uważają to za wstyd lub to jak to tak można. A mówię Wam można i że to nie żaden wstyd bo jesteście tylko jednym z tysiąca anonimowych klientów .Człowiek przez swój świadomy wybór uczy się wartości pieniądza.

Co robimy gdy słyszymy PROMOCJA OSZCZĘDNOŚCI I LOKAT ?
NIC. TAK po prostu nic nie robimy . Na zwykłego Kowalskiego to nie działa? Dlaczego? Bo tak jak wspomniałam wymówek mamy tysiące począwszy od braku pieniądzy skończywszy na braku zainteresowania. Dlaczego tak się dzieje? Bo nie widzimy tego od razu. Bo nie możemy tym się pochwalić ,poszpanować ,pokazać . To jest tzw brak namacalnego dowodu. Nie ,nie …Jak założymy lokatę lub zainwestujemy pieniądze to mamy namacalny dowód ale brak innych zdarzeń. Pomyślmy. Gdyby tak czasami zastanowić się i oddać zakupy kupowane pod wpływem chwili,nie kupić kolejnych butów,ubrań itd. tylko odłożyć kasę i uzbierać albo od razu wpłacać na lokatę lub na konto oszczędnościowe lub zainwestować. Czy nie poczulibyśmy się lepiej ? Tutaj też można podglądać codziennie jak nasze saldo rośnie a gdy już pieniądze będą nam naprawdę potrzebne zawsze możemy je wyciąnąć wraz odsetkami.

Dlaczego lubię MINTOS?
Dlatego ,że jest wiarygodny,codziennie mogę oglądać wszystkie operacje które zachodzą na moim koncie,daje mi wysokie oprocentowanie, zbiera liczne nagrody, ma duż o inwestorów. Po za tym Mintos otrzymał przyznawaną w Polsce nagrodę Loan Magazine Awards 2018 „Finansowego Partnera Roku 2018”. Nagroda została wręczona w czasie uroczystej gali, w trakcie której nagrodzono najlepsze produkty i usługi rynku pozabankowego w Polsce.Redaktor Naczelny Loan Magazine Rafał Tomkowicz powiedział, że marka Mintos została wyróżniona z dwóch powodów. Po pierwsze, za nasz wkład i wsparcie rynku pozabankowego w Polsce i, po drugie, za realizację przez Mintos misji, której celem jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału na całym świecie.Nagrody Loan Magazine 2018 są przyznawane za najlepsze produkty i usługi sektora pozabankowego oraz dla najlepszych firm fintechowych działających na rynku w Polsce. Organizatorzy plebiscytu przyznają nagrody firmom i osobom, które wywierają szczególny wpływ na ten rynek w celu zwiększenia przejrzystości funkcjonowania całej branży.

Czego szukać więcej? Jestem z nim już na tyle długo aby poznać go dość dobrze.
Jakie jest moje zdanie na ten temat .Ludzie są dziwni. Zadają mi bez przerwy te same pytania . Czy się nie boję , czy oby na pewno jest to bezpieczne,czy są wypłacalni ile można zarobić? I tak bez przerwy.

NIE NACISKAM.
Bo nie lubię . Bo każdy musi zdecydować sam. Mam jednak przekonanie ,że gdyby jakaś znana osoba lub celebryta o tym powiedziała to wszyscy rzuciliby się do inwestycji . Jednak wtedy oprocentowanie poszłoby w dół a po za tym o dobrych produktach nie mówi się głośno, bo każdy chce zachować to dla siebie. Po co ktoś ma mieć tak dobrze jak ja lub lepiej ode mnie?
A dlaczego ja zachęcam Was abyście zarejestrowali się przez mój link 💰albo polecenie ponieważ gdy dokonasz rejestracji za pomocą tego kodu lub linku Mintos nagrodzi nas oboje premią w wysokości 0,75% od zainwestowanej przez Ciebie kwoty.
Jeśli nie wiesz o co chodzi w inwestycjach P2P i nie wiesz jak zacząć to zreknij tutaj .Tutaj i      tutaj  wszystko dokładnie opisałam.

 

UWAGA BONUS-ZAPOZNAJ SIĘ Z PREMIAMI!

 

 

Przekonałam Cię?

Tak czy Nie 

Jeżeli tak to kliknij 👍  

 

 

piszcie-komentujcie

JEŻELI BOISZ SIĘ ZAROBIĆ WIĘCEJ ULOKUJ SWOJE OSZCZĘDNOŚCI W BEZPIECZNEJ LOKACIE -WYSTARCZY KLINĄĆ REKLAMĘ POZNIŻEJ

Dodaj komentarz

Close Menu