fbpx

Jak założyć konto w banku?

 

Jeżeli już zdecydowaliśmy jaki Bank wybrać nie zwlekajmy zbyt długo.

Dlaczego?

Oferty bankowe zmieniają się bardzo szybko ponieważ każdy projekt ma okresloną pulę czyli ilość.Promując ofertę banki chcą zwrócić na siebie uwagę. Chcą zainteresować  konsumenta aby zainteresował się bankiem,  zobaczył bank z innej perspektywy lub zmienił zdanie na jego temat np gdy miał wcześniej niezbyt przyjemne doświadczenia.Wszystkie reklamy są dokładnie przemyślane. I nawet nie chodzi tu konkretnie o dany produkt ( bo te czasami bywają na prawdę dobre) tylko właśnie o zwrócenie na siebie uwagi.Dlatego jak widzimy dobry produkt który nas interesuje nie czekajmy z podjęciem decyzji zbyt długo  bo jest on ograniczony czasowo albo przypisany jest do niego limit wniosków (ale o tym raczej nikt nas nie poinformuje).Po za tym żaden z banków w dzisiejszym świecie  nie może sobie pozwolić aby odstawać od konkurencji.

Jak założyć konto w banku?

Najlepszym sposobem na załozenie konta jest załozenie konta przez internet.

Dlaczego ?

-Robisz to w zaciszu swojego domu (bibliotece lub innym prywatnym miejscu ) bez kamer, świadków, kolejek

– zakładasz konto  całkowicie za  darmo

– oszczędzasz czas

-dostajesz lepsze warunki niż w stacjonarnym oddziale

Kolejne kroki

wypełnij wniosek online i wpisz dane z dowodu osobistego

Co dalej?

Teraz  pozostaje nam już tylko czekać na  przyjazd kuriera (kurier przyjedzie do nas w umówionym terminie) z umową o otwarcie rachunku bankowego. Składamy podpis i gotowe. Mamy konto. Karta bankowa do konta przyjdzie w osobnej przesyłce. Cały proces trwa bardzo szybko ,wygodnie i bezproblemowo.

Zakładanie konta osobiście w oddziale

Jest bardziej męczące , ponieważ dużo banków ma mało oddziałów i głównie działają online. W oddziale są kolejki i sytuacja nie jest zbyt komfortowa. Po za tym nie wszystkie produkty są dostępne w oddziale ( niektóre tylko promowane są online) i nie zawsze dostaniemy to czego chcemy. Gdybyśmy z jakiś powodów zdecydowali się założyć konto osobiście w oddziale banku nie zapomnijmy wziąść ze sobą dokumentów. Na ich podstawie pracownik banku wypisze wniosek online i sporządzi umowę za nas. Tak dojdzie do zawarcia umowy miedzy bankiem a naszą osobą . Później i tak musimy poczekać na kartę do konta która przyjdzie pocztą . Pin i karta nigdy nie przychodzą razem w jednej korespondencji.

Ranking kont osobistych.

Wybierając moje produkty wspierasz rozwój mojego bloga😊

Dodaj komentarz

Close Menu