fbpx

KARTY KREDYTOWE 

Nie ma miesiąca aby nie pojawiały się nowe promocje związane z kartą kredytową . Nawet kiedy już jakiś produkt wpadł nam w oko za chwilę okazuję się ,że już go nie ma.Dlaczego? Wszystkie promocje są ograniczone czasowo a nwet powiedziałabym ilościowo. To po prostu dobry marketing aby zyskać klienta.A więc przyjrzyjmy sie co nowego w kartach kredytowych oferują nam banki.

Najszerszą ofertę oferuje nam Bank Citi Handlowy.

Pożyczka z Karty to wypłata środków z limitu twojej karty kredytowej ze spłatą w wygodnych ratach.

Wypłata środków na dowolne konto ,0% prowizji, 0% oprocentowania oraz 0 zł opłaty operacyjnej w ofercie „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II”. (RRSO: 0%) Na dowolny cel remont mieszkania, prezenty czy wymarzoną podróż.

SKORZYSTAJ Z OFERTY I WYŚLIJ WNIOSEK 

Karta Kredytowa z konsolidacją bez opłaty rocznej za kartę bez opłaty za powiadomienia SMS.Raty Komfort konsolidacja dla nowych klientów.

Karta kredytowa z przedsprzedażą na koncert Live Nation Dostęp do ekskluzywnych przedsprzedaży na koncerty Live Nation! Poza tym z kartą kredytową Citi Simplicity można zyskać m.in.dostęp do ekskluzywnych przedsprzedaży,rabaty, nagrody i niespodzianki w Programie Korzyści Citi Specials,możliwość korzystania z kredytu 0% nawet do 56 dni dla transakcji bezgotówkowych.Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków

Citi Handlowy karta ze zwrotem na Booking.com to karta dla osób lubiących podróże.Bez opłaty rocznej za kartę bez opłaty za powiadomienia SMS zwrot 4% kosztów transakcji na Booking.com.

 

 

Citi Handlowy Karta Kredytowa z pożyczką do 2000 zł pożyczka z Karty do 2000 zł ,RRSO 0% na rok. Oferta dla nowych posiadaczy Kart Kredytowych Citibank ważna do 21.05.2019. Jest to najlepsza Karta wdł rankingu Złoty Bankier 2016,2017 oraz 2018 r.Bez opłaty rocznej za kartę, rabatami, nagrodami i niespodziankami w programach Citi Specials i MasterCard® Priceless® Specials.

 

NOWOŚĆ

Karta Cardina Mastercard®Nowa generacja kart kredytowych

To karta wydawana przez firmę Cardina we współparacy z Bankiem Santander oraz MasterCard .Cardina tworzy silny zespół, pracujący na to aby zapewnić produkt najwyższej jakości. Karta jest akceptowalna na całym świecie i umożliwia szybki dostęp do dodatkowej gotówki  w każdym czasie.

Zalety:nie korzystasz, nie płacisz  brak odsetek w pierwszym roku korzystanialimit do 3000 zł

 

Karta kredytowa TMoblie

polecam ją ze względu na oprocentowanie karty.Po za tym  jest to Karta Master Card .Najbardziej właśnie te  lubię ponieważ są akceptowalne na całym świecie i nigdy nie ma z nią problemu. Po za tym możemy starać się o wysoki limit kredytowy – aż do 80 000 zł.Okres bezodsetkowy to nawet 59 dni bez odsetek i dodatkowych kosztów dla transakcji bezgotówkowych a wydanie karty jest bezpłatne.Dzięki usłudze chargeback możesz zażądać zwrotu środków, jeśli zakupione towary lub usługi były niezgodne z umową.Myślę ,że oprocentowanie – 9,9% w skali roku to dobre oprocentowanie jak na karte kredytową .Po za tym płacąc kartą, możesz zbierać w programie Mastercard Priceless Specials i następnie wymieniać je na bilety lotnicze lub wynajem pokoi hotelowych.👍
Close Menu