fbpx

NOWY PRODUKT DLA FIRM 

100 TYS – 10 MLN ZŁ 15 LAT DOŚWIADCZENIA MIN FORMALNOŚCI

ZŁÓŻ WNIOSEK

slider

 

Produkt Ascot Finance

to doświadczony fundusz pożyczkowy.Ekspresowa pożyczka biznesowa od 50 000 zł.

Finansowanie skierowane jest do : 

właścicieli firm, spółek oraz osób planujących założyć działalność gospodarczą. Środki można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością.

Prosto – bez BIK,KRD, ZUS i US✔  Szybko – pieniądze nawet w 24h✔  Od 1-go dnia prowadzenia działalności

 

POŻYCZKI OD PIERWSZEGO DNIA PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI 

-propozycja dla wszystkich mających przejściowe kłopoty finansowe
-proponuje usługę doradztwa biznesowego
-umożliwia pomoc w  poprawieniu wyników finansowych
-zoptymalizowanie finansowania firmy
-oraz finansowanie mezzanine

PRODUKTY 

Krótkoterminowa -Ekspresowa pożyczka biznesowa

 Pozyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel  związany z prowadzoną działalnością.To doskonały sposób na pozyskanie szybkiego i niedrogiego finansowania dla firm ,spółek i osób planujących założyć działalność gospodarczą lub osób które borykają się z problemami z płynnością lub mających zaległości w bieżących rozliczeniach z podwykonawcami.
Pożyczka inwestycyjna
wesprze  plany biznesowe przewidujące start, rozwój lub rozbudowę własnej działalności. Warunek to posiadanie majątku firmowego lub prywatnego. Majątek to mieszkanie, dom, działka, ziemia rolna lub zabezpieczenie w formie maszyn, urządzeń, czy zapasów. Maksymalną kwotę pożyczki determinuje rodzaj i wartość zabezpieczenia oraz cel inwestycji. Oferta kierowana do deweloperów, przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Umowa jest indywidualna do klienta.
Pożyczka konsolidacyjna
To atrakcyjne rozwiązanie dla klientów biznesowych, mających zaległości w ZUS lub US nieuregulowane należności kredytowe, czy zaległości w spłatach czynszu za lokal.Liczne zobowiązania zamieniamy w jedną najkorzystniejszą pożyczkę.
Pożyczka pomostowa
umożliwia realizację inwestycji na którą brakuje środków .Daje możliwość uzupełnienia brakującego wkładu klientom indywidualnym jak i instytucjonalnym.

 

Bankowe kredyty i pożyczki pod zastaw nieruchomości związane są z dużymi restrykcjami. Bardzo często kończą się decyzją odmowną. Ascot Finance korzysta optymalnych źródeł finansowania, które są dopasowane do możliwości i preferencji przedsiębiorców. 

Jak skorzystac z oferty? Nie ważne jakiej pożyczki potrzebujesz .Wejdź na stronę i wyślij formularz kontaktowy (wniosek) i zamów darmową konsultację .

Close Menu