fbpx

Kredyty i konta firmowe

 

 

Nieważne czy prowadzisz jednoosobową działalność czy wielką firmę. Jesteś przedsiębiorcą.

Chcesz rozwinąć skrzydła ale często brakuje Ci środków na realizację planów . Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę na swoim bardzo trudno będzie Ci uzyskać kredyt. Szukasz alternatywy na wyjście z sytuacji. Zaczynasz myśleć w jaki sposób pozyskać środki. Znalezienie taniego kredytu firmowego na własną rękę jest bardzo trudne.  Ofert i reklam jest wiele ale w praktyce wygląda to bardzo różnie. Otrzymanie jakiekolwiek kredytu firmowego jest trudne. Banki bowiem niechętnie udzielają pożyczek firmom. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na start to najszybszym sposobem będzie kredyt na osobę fizyczną. Jako firma lub osoba która chce otworzyć działalność możesz skorzystac z różnych form kredytowania tych bankowych, pozabankowych lub innych instytuacji finansowych.

Ascot Finance to firma która jest przychylna osą które prowadzą lub dopiero chcą założyć własna firmę .Udzielają ekspresowej pożyczki biznesowej od 50 000 zł, finansowanie skierowane do właścicieli firm, spółek oraz osób planujących założyć działalność gospodarczą, możliwość przeznaczenia pozyskanych środków na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, brak weryfikacji w BIK i KRD.Klient  który chce skorzystać z pożyczki musi spełniać min następujące warunki: potwierdza zainteresowanie produktem,pochodzi z miejscowości powyżej 30000 mieszkańców, jest zainteresowany kwotą pożyczki powyżej 30000 zł,nie składał wniosku w Ascot Finance w okresie ostatnich 30 dni.

Chcesz skorzystać –wyślij wniosek

AAsa

Pożyczka dla firm Aasa to do 20000 zł dla początkujących przedsiębiorców, szybka decyzja, wymagany tylko dowód osobisty, formalności ograniczone do minimum. Od pierwszego dnia działalności! Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 84,26%.

WYŚLIJ WNIOSEK 

Kredyty dla przedsiębiorstw i instytucji:

W zależności od potrzeb przedsiębiorca może skorzystać z różnego rodzaju kredytów.

Kredyt krótkoterminowy w rachunku bieżącym

jest kredytem odnawialnym przeznaczonym do finansowania bieżącej działalności. Gwarantuje stały dostęp do środków pieniężnych w ramach przyznanego limitu.

PKO Bank Polski – Konto firmowe
-0 zł za przelewy internetowe do ZUS/US

-0 zł za wydawane karty debetowej
-1000 zł w ramach Debetu na koncie na dowolne wydatki (środki dostępne nawet w 15 minut po zaakceptowaniu wniosku)

 

Alior Bank – iKonto Biznes
-rachunek firmowy iKonto Biznes dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą
-0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
-0 zł za wydanie i korzystanie z karty

-0złzł za przelewy krajowe oraz do ZUS i US
-stan konta bez wychodzenia z domu, całkowicie on-line
-brak opłat za użytkowanie konta po spełnieniu określonych warunków

Konto firmowe Firma To Ja w Idea Bank
-0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
-0 zł za wpłaty we wpłatomatach i Mobilnym Wpłatomacie
-bezpłatne standardowe przelewy przez Internet
-nielimitowany dostęp do coworku Idea Hub
-do 600 zł zwrotu za aktywne korzystanie z Konta – maksymalnie 50 zł miesięcznie

Kredyt obrotowy

przeznaczony dla firm, które potrzebują środków na finansowanie swoich bieżących wydatków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej .

Kredyt inwestycyjny

przeznaczony jest na finansowanie projektów inwestycyjnych i rozwojowych.Mają one na celu stworzenie nowego lub zwiększenie istniejącego majątku trwałego Kredytobiorcy min poprzez zakup maszyn, urządzeń, środków transportu i nieruchomości. Wlicza się w to również zakup materiałów i wyrobów przeznaczonych na budowę, rozbudowę lub modernizację nieruchomości oraz na refundację wcześniej poniesionych nakładów o charakterze inwestycyjnym nie starszych niż 12 m-cy od daty złożenia wniosku.

Kredyt na inwestycje wskazane

to kredyt , w którym finansowanie jest przeznaczane na określony, wskazany przez kredytodawcę cel. Zawężenie celu kredytowania jest rekompensowane zazwyczaj korzystniejszymi zasadami lub uproszczonymi procedurami.

Kredyt konsolidacyjny dla firmy

Najczęściej zdarza się tak, że przedsiębiorca jest zadłużony i nie może uzyskać już kolejnego kredytu.  Tutaj z pomocą przychodzi pozabankowy kredyt konsolidacyjny. Udzielany jest do 5 mln zł pod zastaw nieruchomości. Domyślny okres kredytu to 12 miesięcy. Dzięki takiemu kredytowi można spłacić wszystkie zobowiązania i przez to uwolnić zdolność kredytową w bankach. Kredyt pod zastaw można następnie spłacić ze świeżo zaciągniętego kredytu w banku. Tym sposobem można uwolnić się od wielu różnych zobowiązań kredytowych a także wydłużyć okres spłaty.

 

KREDYTY DLA FIRM OFERTA

 

 

W następnym odcinku :karty kredytowe dla firm,leasing i faktoring.

Dodaj komentarz

Close Menu