fbpx

Lokaty Getinu i IDEA Banku stabilne. Procenty idą w górę !

 

 

 

 

 

 

Jest tak jak  mówiłam całe zamieszanie w okół Getin Banku i Idea Banku ma się dobrze.

Banki Czarneckiego odbijają się od dna. Akcje rosną ponad 20 procent. Leszek Czarnecki ma w końcu powody do zadowolenia. Akcje jego banków w środę mocno poszły w górę. Wzrost notowań o ponad 20 proc oznacza, że biznesmen odrobił na giełdzie kilkadziesiąt milionów złotych.

Myślę ,że jeszcze to chwilę potrwa ale wszyscy posiadacze lokat, kont oraz akcji obu banków mogą poczuć ulgę . Zyskają Ci którzy będą umieli wykorzystać dany moment aby ulokować swoje pieniądze na dobrym procencie. Ja już to zrobiłam a Wy ? Wszystkim proponuję ofertę z ostatniej chwili z dobrym oprocentowaniem i co najważniejsze Gwarnacyjnym Funduszem Bankowym.

Lokaty Getinu i Idea Banku

GETIN BANK LOKATA 3,3% 

-lokata 4 miesięczna

-oprocentowanie 3,3 %

-bez zakładania dodatkowych produktów

-już od 500 zł

-maksymalna kwota lokaty to nawet 200 tys. zł

-brak ukrytych haczyków

-bez wychodzenia z domu

Jak otworzyć lokatę?

Wejdź naSpecjalną stronę Getin Banku Kliknij „Załóż online” i wypełnij prosty formularz.Następnie przelej pieniądze na wskazane konto. Ciesz się z lokaty 3,3%!

IDEA BANK

LOKATA HIT  na 3 miesiące 

Zalety lokaty to:

-oprocentowanie do 3,90% w skali roku

-kwota lokaty od 500 zł aż do 1 000 000 zł

-założenie lokaty online nawet w 5 minut

-lokata tylko dla nowych klientów

Uważam ,że jest jedną z najlepszych jedną z najlepszych obecnie w Polsce.

Jak otworzyc lokatę ?

Wejdź na Specjalną Stronę Idea Banku . Kliknij „Załóż online” i wypełnij prosty formularz .Przelej pieniądze na wskazane konto. Ciesz się z lokaty 3,9%!

Wady lokat: Dostępna tylko dla nowych klientów Idea Banku. Jakie jest rozwiązanie ? Załóż lokatę na mamę ,syna, babcie ,żonę ,męża.

Pamiętaj!aby skorzystać z tych ofert musisz wypełnić wniosek. WNIOSEK znajduje się na  SPECJALNEJ STRONIE PROMOCYJNEJ. Wypełnisz go wchodząc  przez  LINK LUB BANER😃

LOKATA HIT

 

 

Dodaj komentarz

Close Menu