fbpx
Ankiety. Ile można na nich zarobić  20,30…?

Ankiety. Ile można na nich zarobić 20,30…?

Moda na ankiety i dodatkowy zarobek.

Na samym początku prowadzenia bloga pisałam o ankietach .Kilka lat temu nie było to wcale modne. Nie mówiąc już o dniu dzisiejszym gdzie na każdym kroku widzę ogłoszenie typu ,,zarabiaj na ankietach”  Nie dajmy się jednak zwieść pozorom .Czy to na pewno chodzi  wypełnianie ankiet ? Przecież zwyczajne wypełnianie ankiet nie wywołuje takiego zamieszania jakie widzimy np. na facebooku pt,,zarabiaj na wypełnianiu ankiet” . Nie dajmy się zwieść pozorom. Ankiety nie mają nic związku z programami afiliacyjnymi. Z mojego kilkuletniego doświadczenia z  ankietami wiem, że  na ich wypełnianiu  da się zarobić . Nic nie sprzedajesz .Co prawda nie będą to duże pieniądze ale zawsze jakiś grosz wpadnie.

Czy warto zarabiać na ankietach?

Zarabiając w ten sposób można uzbierać na kilkudniowy wyjazd wakacyjny, zakupy świąteczne albo na coś  na co normalnie szkoda nam kasy. Z tych pieniędzy nie trzeba się rozliczać z US ani odprowadzać od nich żadnego podatku. Ja przed zapisaniem się do takiego portalu zawsze sprawdzam regulamin.Warto sprawdzić czy zapisanie jest bezpłatne , w jaki sposób zbiera się punkty i jakie są nagrody itd.Po za tym aby być zostać ankieterem wystarczy mieć ukończone 16 lat.Czyli jest to dobry sposób zarobku dla młodzieży.

Dzisiaj chciałbym wam polecić kilka z paneli z ankietami do których sama należę i w których w miarę szybko zbiera się punkty. Aby nie być goło słowną  chciałabym Wam pokazać PrtScr tylko niektórych moich wypłat , że naprawdę da się na nich zarobić .To stan z 24 stycznia. Oczywiście to wymaga systematyczności i trochę czasu ale moim zdaniem warto.

Poniżej podaje linki polecające z których warto skorzystać👍

Link IS-

Marketagent

Link do Badania Opinii

Toluna

 
 Dodaj komentarz

Close Menu