fbpx

Czym są produkty polecane ?

Każdy z nas ma na ten temat inne zdanie .Ja mogę powiedzieć,że produkt polecany to taki produkt który sama sprawdziłam lub sprawdził go ktoś z moich bliskich lub znajomych. Jest dobry ,sprawdza się… Oczywiście są jeszcze rankingi,opinie,oceny.Jednak moim zdaniem najlepsza jest reklama szeptana. Jeden drugiemu poleci produkt i idzie w świat.Pamiętaj aby nie mylić polecanego produktu z promocją. Bo to zupełnie co innego.Poniżej przedstawiam różne produkty finansowe które moim zdaniem są godne polecenia. Są aktualne!!

Produktem z ostatniej chwili jest BIZNest Kredyt dla Firm to kredyt do 550 000 zł prosty, jak zwykły kredyt gotówkowy.
Wystarczy PIT, KPiR lub wyciąg z konta.Wstępna decyzja przez telefon nawet w 5 minut!


AKREDO dla tych którzy nie lubiąszukać . Wnioskujący o kredyt gotówkowy składa 1 wniosek online, a analiza przeprowadzana jest aż w 12 bankach. Wnioskodawca bez wychodzenia z domu uzyskuje wstępne decyzje w 24 godziny. Następnie sam wybiera najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Kwota kredytu to aż do 200 000 zł!


 

Ubezpieczenie podróżne online za granicę

Z polisą turystyczną UNIQA możesz wyjeżdżać do różnych miejsc na świecie i nie martwić się o koszty, gdy zdarzą się nieoczekiwane zdarzenia.Polecam właśnie to ubezpieczenie ponieważ sprawdziłam je osobiście.

To nie jest okres na oszczędzanie

ale jeżeli ktoś myśli o oszczędzaniu pieniędzy. To niestety lokaty oprocentowane są bardzo nisko.Dobrym sposobem jest inwestowanie P2P na którym możecie zarobić nawet 20% ale z tym wiąże się pewne ryzyko. Żeby zarobić do 12% i nie martwić się o swoje pieniądze proponuję ulokować pieniądze do 12% i tylko z gwarancją wykupu. Zainwestuj mała kwotę na próbę i zobacz jak pracuje dla Ciebie. Poniżej baner polecający.

Kolejne miejsce to EKonto w MBanku.

Otwórz eKonto m w promocji, odkładaj i zyskaj 120 zł od mBanku.Miesięczna opłata za prowadzenie konta
0zł.Miesięczna opłata za kartę 0złjeśli zapłacisz kartą min. 5 razy albo opłata 4 zł0zł jeśli zapłacisz kartą min. 5 razy albo opłata 4 zł.Przelewy internetowe0zł.

Aasa Lekkie raty to pożyczka na okres od 12 do 24 miesięcy, a spłata nie jest jednorazowa – odbywa się w comiesięcznych ratach. Proces ubiegania się o pożyczkę w Aasa Polska w całości odbywa się online.

KredytOK – Pożyczka Jak Marzenie nawet 15 000 zł na dowolny cel okres spłaty nawet do 48 miesięcy niskie i wygodne miesięczne raty szybka decyzja o przyznaniu gotówki 150 zł premii za każde polecenie KredytOK

Bancovo – Kredyty i Pożyczki Online.Minimalna kwota pożyczki/kredytu 500 zł.Maksymalna kwota pożyczki/kredytu nawet 200 000 zł.Błyskawiczne wypłacanie środków.Połącz swoje kredyty bez biegania po bankach.Zamień kilka rat na jedną, która będzie niższa od sumy Twoich aktualnych rat i sięgnij po dodatkową gotówkę na dowolny cel!Złóż wniosek, aby banki mogły przedstawić Ci swoje propozycje.Ciesz się gotówką nawet tego samego dnia.

Szybka pożyczka gotówkowa już od 100 zł do 1 500 zł.Kolejna pożyczka nawet do 3 000 zł czas spłaty od 15 do 30 dniprzelew środków nawet w 15 minut od wydania decyzji o udzieleniu pożyczki.Promocja Pierwsza pożyczka do 1500 zł z RRSO 0%

Eurobank – kredyt gotówkowy Eurobank nawet do 120 000 złmożliwość przeznaczenia środków na dowolny celszybka decyzja kredytowa

Link 4 oferuje swoim klientom zakup polisy bez wychodzenia z domu – przez Internet lub telefon, nowe pakiety assistance oraz pomoc drogową w 30 minut. Zostawiasz swój numer telefonu i czekasz na kontakt.Proces idzie bardzo sprawnie.Z pośród kilku firm ubezpieczeniowych ja wybrałam właśnie tą ponieważ zaproponowano mi najlepsze warunki i dobrą stawkę .Wszystkie formalności wraz z umową trwały 15 minut.


Close Menu