fbpx

Pożyczka bez BIK i KRD

Znalezione obrazy dla zapytania kredyt pod zastaw domu

 

Pożyczka bez BIK i KRD.

Ze swoich obserwacji mogę powiedzieć ,że większość osób poszukuje szybkiej pożyczki i bez weryfikacji w bazach BIK i KRD . W dzisiejszych czasach uzyskanie pożyczki  bez BIK i KRD to żaden problem ponieważ większość firm pozabankowych udziela pożyczek bez sprawdzania .

Ale czy tak jest naprawdę i czy można uzyskać pożyczkę bez weryfikacji ?

Okazuje się że tak, ale tylko w nielicznych firmach.

Firm  pożyczkowych jest dużo. Jednak na stronie  firm specjalizujących  się w udzielaniu chwilówek czy pożyczek długoterminowych większość z nich, w warunkach uzyskania pożyczki, wspomina o czystym koncie w KRD. Jednak  istnieją firmy które udzielą nam pożyczki nawet pomimo zadłużeń w KRD, pod warunkiem że obecnie będziemy mieli z czego spłacić pożyczaną kwotę a więc posiadamy stałe miesięczne dochody. Po za tym  nie każdy klient jest sprawdzany w BIK i KRD. Czasami zdarza się ,ze dopiero co piąty klient trafia na weryfikację.

Pożyczka bez KRD? Które firmy udzielają pożyczki bez sprawdzania KRD?

Jedną z takich firm jest Rapida Money, która oferuje pożyczki gotówkowe w wysokości nawet do 25 000 zł Okres spłaty pożyczki może wynosić 12, 24, 36, 48 dla pożyczek do 15 tys. lub nawet 60 miesięcy dla pożyczek do 25 tys. Co ważne, pożyczka udzielana jest bez żadnych opłat wstępnych ani przygotowawczych, przed podpisaniem umowy. To pożyczka bez KRD, ale również bez konieczności posiadania pozytywnej historii w BIK oraz innych bazach. Dostępna jest również dla osób posiadających zadłużenia komornicze.Pożyczka bez BIK i KRD jest mozliwa dla osób istniejących w bazie.

Biuro Informacji Kredtowej

Warunkiem skorzystania z pożyczek jest posiadanie gwaranta, czyli dodatkowej osoby która będzie dodatkowym zabezpieczeniem pożyczki. Taka osoba nie może być osobą zadłużoną i powinna być osobą posiadającą stałe zatrudnienie i właścicielem nieruchomości.

Znalezione obrazy dla zapytania rapida

 

 

Kolejną firmą, w której mamy szanse uzyskanie pożyczki bez KRD Speed Cash – Pożyczka .Firma daje pożyczki pod zastaw nieruchomości.

Odpowiedzmy sobie na pytanie czy warto i dlaczego warto ?

 DLACZEGO WARTO?

 • wgląd w dokumenty na 24h przed zawarciem transakcji
 • umowa podpisywana u notariusza
 • pożyczki od 30 tys. zł do 5 mln zł
 • kredytowanie na okres od 3 miesięcy do 10 lat
 • oferta dla przedsiębiorców
 • możliwość odroczenia spłaty kapitału i odsetek
 • możliwość spłaty komornika, zaległości w ZUS i US
 • bez BIK i zaświadczeń z ZUS oraz US
 • minimum formalności
 • 15 lat doświadczenia
 • zespół ekspertów
 • możliwe różne formy zabezpieczenia:
  mieszkanie, dom, firma, samochód i inne
 • oprocentowanie 0%

 

Znalezione obrazy dla zapytania SPEED CASH

 CZY WARTO?

Przez całe nasze życie napotykamy różne sytuacje . Niektóre z nich są proste do rozwiązania ,drugie potrzebują trochę zaangażowania a jeszcze inne przemyślenia, zastanowienia i trudnych decyzji. Czasami warto przemyśleć problem na spokojnie i znaleźć dobre rozwiązanie. Argumentami które przepowiadają za są :

-po pierwsze takie rozwiązanie nie nagrommadzi nam problemów finansowych(zaświdczenia bankowe,zaswidczenia o zarobkach,żyranci itd)

-(niska rata i oprocentowanie)

-po trzecie  będzie nam zależało aby spłacać kredyt w terminie bo zastaw ( np mieszkanie) będzie dla nas ważny

Podsumowując pożyczka pod zastaw jest dobrym rozwiązaniem  dla osób które znajdują się w ciężkiej sytuacji lub posiadają wiele pożyczek lub maja tzw petlę finansowąi chcą wyjśc z zadłużeń. Ponadto niskie oprocentowanie i długi okres kredytowania nie obciąży naszego budżetu domowego. Ponadto myśl o naszym zabezpieczeniu powoduje , że mobilizujemy się i spłacamy raty w termnie. Czasem warto przemyśleć takie rozwiązanie ale wybór należy do Was.

 

 

Dodaj komentarz

Close Menu