fbpx


Pożyczka FIT w Kasie Stefczyka -Czy warto?

Czym jest pożyczka Fit ?

Po pierwsze umożliwia konsolidację zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach. Po drugie  prowizja wynosi 0% a po trzecie  jej oprocentowanie RRSO wynosi 6,23

TAK ! zaledwie 6,23%

To znaczy że to znacznie mniej niż w  innych bankach.

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i oparta jest na  bardzo czytelnych zasadach.Można pożyczyć 1.000 złotych ,10.000 tysięcy albo więcej .Może być rozłożona na 12 albo 120miesięcy. Środki można przeznaczyć na dowolny cel. Decyzja kredytowa uzależniona od indywidualnej oceny ryzyka kredytowego. Klient składa wniosek online i czeka na kontakt.

Szczegółowe warunki pożyczki FIT w Kasie Stefczyka:

-jedna rata w miesiącu zamiast wielu

-0%prowizji

-Oprocentowanie RRSO – 6,23%

-wygoda, dzięki możliwości wybrania dnia spłatymiesięcznej raty

-szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja nawet w 15 minut!

 

Przykład :

Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Łączny koszt prowadzenia rachunku IKS w (całym) okresie kredytowania wynosi 0zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł w tym odsetki: 15 806,99 zł.

A TERAZ PODAM INNY PRZYKŁAD KREDYTU Z NISKIM OPOROCENTOWANIEM


ALIOR BANK (jednak tu koszt jest nieco wyższy )

Jaki to kredyt ?

Jeśli płacisz klika rat w miesiącu, w Alior Banku możesz zamienić je na jedną niską ratę. Dzięki temu zmniejszysz oraz uporządkujesz swoje miesięczne wydatki po za tym bank wymaga minimum formalności. Bank  daje niskie oprocentowanie tylko 5,9% a kwota kredytu to nawet  200 tys. Zł

Jakie kredyty można skonsolidować w Alior?

Wszystkie z wyjątkiem kredytów zagranicznych. Jeśli masz same chwilówki to bank też może Ci tego nie skonsolidować.

Czy dostaniesz kredyt konsolidacyjny w Alior banku ?

Wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej .Na kilkadziesiąt  złożonych wniosków kredytowych tylko około ¼ jest rozpatrywana pozytywnie. Jeśli nie masz stałego udokumentowanego dochodu to możesz w ogóle zapomnieć o konsolidacji. Bank zawsze ocenia potencjalnego kredytobiorcę w BIK. Słaba ocena BIK wskazuje na to, że miałeś opóźnienia w spłacie dotychczasowych zobowiązań lub składałeś wiele zapytań o kredyt w bankach na własną rękę. Takie osoby są rygorystycznie traktowane przy wydawaniu decyzji kredytowej w zasadzie w każdym banku dlatego wiele osób decyduje się na pożyczki pozabankowe.

Dochody akceptowalne przez Bank

W zasadzie wszystkie źródła dochodów. Oczywiście umowy zlecenia też są akceptowane. Bank akceptuje nawet promesy jako kontynuacja zatrudnienia w danej firmie. Bank przy wyliczaniu zdolności kredytowej bierze pod uwagę także premie jakie uzyskujesz w pracy (50-80%). Dla zwiększenia swojej zdolności kredytowej możesz strać się o kredyt z osobą dodatkową któ®a ma dochody. Niestety dochody zagraniczne nie są akceptowalne.

Jak złożyć wniosek o kredyt konsolidujący w Alior Bank?

Wniosek składasz samodzielnie  na tej stronie Alior Banku.

Dlaczego bank odrzuca wnioski?

Niestety to już inna sprawa i wyższa szkoła jazdy. Często jest tak że dane we wniosku nie są spójne albo nie zgadzają się ze sprawdzanymi danymi. Po prostu nie warto kłamać .Warto mówić prawdę i pamiętać o wszelkich naszych zobowiązaniach i wydatkach.

Przy jakiej kwocie można dostać kredyt z dobrym oprocentowaniem?

Myślę ,że kwota 5tysiecy to dobry przykład i start we wniosku o kredyt.


Close Menu