fbpx

Pożyczka pozabankowa-trudne pytania🤔💰😱

 

Najczęściej zadawane pytania o pożyczce pozabankowej.

Czego nie wiemy i nie znamy tego się boimy i to jest normalne. Boimy się nowych zadań, pracy, wypraw w nieznane a nawet ludzi. Ja zawsze mówię, że to czego się boimy najlepiej jest poznać , zmierzyć się z tym i ujarzmić😊Czy tak robię? Kto mnie zna ten wie ,że tak właśnie robię . Czasami wymaga to ode mnie dużo pracy ale warto. Dlatego w dzisiejszym poście chciałabym Wam przybliżyć temat pożyczek pozabankowych. Odpowiedzieć na pytania które czasami boicie się zadać. Ay dodać wiarygodności o tym co piszę sama zdecydowałam się skorzystać z takiej pożyczki w różnych firmach.

1.Jakie warunki musze spełnić aby otrzymać pożyczkę ?

Kryteria jakie trzeba spełnić otrzymać pożyczkę są naprawdę proste.

  • musisz być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej
    • twój  wiek to od 18 do 85 lat ( tutaj firmy mają różne widełki zazwyczaj od 19-75)
  • posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych
    •  masz dowód osobisty
  • masz konto w bankowe w Polsce
    • telefon komórkowy
  • uzyskasz pozytywną ocenę zdolności kredytowej(Zdolność kredytowa to zdolność do spłaty kredytu (kapitału i odsetek) w terminie określonym w umowie)

2. Czy mając inny kredyt otrzymam pożyczkę ?

Jeśli nie masz opóźnień w spłatach swoich innych zobowiązań oraz nie jesteś wpisany do rejestru dłużników to możesz otrzymać pożyczkę. Najważniejsze, abyś nie zalegał ze spłatą i posiadał pozytywną historię kredytową.

3.Jaki jest koszt pożyczki pozabankowej?

W większości instytucjach pozabankowych korzystając po raz pierwszy z pożyczki , nie ponosisz żadnych kosztów. Oznacza to, że spłacasz tyle, ile pożyczyłeś. Tzn jeśli np. pożyczasz 3000 zł na 30 dni, spłacasz 3000 zł. Nie ma opłat dodatkowych ani ukrytych kosztów, pod warunkiem dokonania terminowej spłaty. Maksymalna wysokość pierwszej pożyczki jest uzależniona od firmy pożyczkowej.

4.Ile muszę zarabiać ?

Podczas weryfikacji nie są sprawdzane Twoje dochody tylko twoja zdolność kredytowa. Nie wymaga zaświadczeń o dochodach i nie dzwoni do pracodawcy.

5.Jak złożyć wniosek wniosek przez Internet, aplikację mobilną lub telefon?

Pożyczka przez Internet lub telefon w 3 prostych krokach!
1. Składasz wniosek
Do złożenia wniosku potrzebujesz tylko dwóch rzeczy: dowodu osobistego i swojego konta w banku.
2. Otrzymujesz pieniądze
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku środki przelewane są na Twoje konto najszybciej jak to możliwe.
3. Spłacasz pożyczkę
Bądź spokojny firma da  Ci odpowiednio wcześniej znać o terminie spłaty pożyczki

UWAGA :Jednorazowy przelew identyfikacyjny, który może wynosić 1 grosz lub 1zł i jest niezwłocznie zwracany wnioskodawcy.

6. Pozytywna decyzja-kiedy otrzymam pieniądze ?

Doświadczenie podpowiada mi ,że jeżeli składamy wniosek od pon-piątku to pieniądze przesyłane są na Twoje osobiste konto bankowe nawet w ciągu 15 minut. Czas liczymy od momentu uzyskania pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki. Czasami bywa jednak dłużej . Jeżeli wniosek składamy na przykład w weekend lub dni świąteczne decyzja może zapaść dopiero w pierwszy dzień roboczy ale nie zawsze. Wiele tych instytucji pracuje nawet w weekendy.

7.Co dalej?

Pamiętaj żeby pilnować terminu spłaty.Ponad to kilka dni przed terminem płatności otrzymasz przypomnienie sms. Jak terminowo spłacisz pożyczkę nie poniesiesz żadnych kosztów i budujesz pozytywną historię kredytową.

Ja skorzystałam z takich firm jak min:      viasms.pl                                                                halopożyczka 

                                                                                   FINIBO

pożyczkaplus                                                                      ŁatwyKredyt           

                                              kuki.pl

Dodaj komentarz

Close Menu