fbpx

Zapoznaj się z premiami!

Czy wiesz, że w ramach programu „Poleć przyjacielowi”, inwestorzy działający na platformie Mintos oraz ich przyjaciele zarobili ponad EUR 300 000 w formie premii?

Zarabianie na platformie Mintos dzięki skorzystaniu z naszej atrakcyjnej oferty, to nie kwestia szczęścia, czy przyjętej strategii. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się za pomocą mojego linka http://www.mintos.com/pl/ref/SNCUQM  i  zainwestować .Dzięki mojemu linkowi otrzymasz premię.Gdy zaczniesz zapraszać swoich znajomych i przyjaciół otrzymasz kolejną premię  od 10 do 1000 euro za każdego zaproszonego i  aktywnego inwestora na platformie Mintos.

 Poinformuj swoich przyjaciół, zaproś ich i wspólnie zarabiajcie. Liczba zaproszeń, jakie możesz wysłać jest nieograniczona, podobnie jak premie, które możecie zarobić. 

Warto się więc podzielić! 

 

Za każdego poleconego przez Ciebie przyjaciela, zarówno Ty, jak i Twój przyjaciel otrzymacie dodatkową premię.

Abyś mógł otrzymać premię w maksymalnej wysokości do 1 000 EUR za każdego poleconego przyjaciela, osoba polecona nie może być inwestorem zarejestrowanym na platformie Mintos, a Ty musisz być zweryfikowanym inwestorem działającym na platformie Mintos. I to wszystko! Więcej kliknij na link www.mintos.com/pl/ref/SNCUQM

Chcesz wiedzieć więcej ?

Close Menu