fbpx

Szał wyprzedaży

Gdzie nie spojrzeć wszędzie kuszą nas napisy wyprzedaż . Chcąc nie chcąc wpadamy w jej szpony.Już pierwszego dnia po Świetach w Galeriach Handlowych można zboaczyć tłumy ludzi. Czego oni tak na prawdę szukają?
Rozumiem młodzież która ma wolne od zajęć szkolnych i lubi się spotykać w takich miejscach ale co tu cała reszta ? No i te tłumy w kawiarniach kawa,ciasta,lody…przecież dopiero wstaliśmy od światecznych stołów.No ale wróćmy to naszych wyprzedaży. Podglądajac ludzi którzy kręcą się w sklaepach można zauważyć różnicę między tym co działo sie jeszcze kilka lat temu a tym co dzieje się dzisiaj. Kiedyś na hasło ,,SALE” lecieliśmy do sklepów, kupowaliśmy towar jak leci bo to okazja nie patrząc na to czy jest to nam w danej chwili potrzebne czy nie. Obecnie stajemy się już bardziej świadomymi konsumentami tzn , że robimy bardziej przemyślane zakupy. Potrafimy mimo niższej ceny zrezygnować z rzeczy której nie potrzebujemy.

Czy warto korzystać z wyprzedaży?

Moim zdaniem warto pod warunkiem ,że wcześniej to zaplanujemy i przemyślimy.
Jeżeli planujemy zakup nowej odzieży,butów to teraz jest to najlepsza okazja. Sklepy oferują nam wyprzedaż nawet do 70% a jak wiemy zakup kurtki to nie mały wydatek. Po zatym zawsze możemy kupić coś na co mieliśmy ochotę ale cena była zbyt wysoka.
Pamietajmy jednak aby w tym zakupowym szale nie oszaleć i nadal kupować z głową bo inaczej nasze oszczęności będą złudne:)

Po za tym zawsze moższesz zrobic zakupy przez intrnet np DEICHMAN,5-1015

 

Dodaj komentarz

Close Menu