fbpx

Szalejące ceny, inflacja a Ty głupi człowieku się ciesz…

 

500+ tu i tam ,wyprawka do szkoły, dodatki . Śmiało by powiedzieć ,że raj. Niestety to tylko pozory. Nie, nie mam nic przeciwko pomaganiu ale spójrzmy na to inaczej.
Aby można było dać trzeba komuś zabrać . I właśnie już mamy tego rezultaty :
SZALEJĄCE CENY!
Ci którzy dostają te dodatki to mają czym zapchać tempo wzrostu cen ale pozostali niestety nie. Ostatnio wyczytałam, że tempo wzrostu cen w Polsce w lipcu jest najwyższe od siedmiu lat i wynosi 2,9 proc. w ujęciu rocznym – wynika ze wstępnych danych Głównego Urzędu Statystycznego.
Kto by się spodziewał, że w państwie w którym słynie z produkcji rolniczej :owoce, warzywa ceny będą aż takie wysokie .To przecież skandal. Ktoś na facebooku przypomniał przysłowie i to jest najprawdziwsza prawda.

,,Nie cieszta się osły ze Wam pensje podrosły ja ceny podwoję i tak wyjdę na swoje”

Ci co mają jeszcze jakieś oszczędności zastanawiają się co zrobić. Gdzie lokować swoje pieniądze , bo przecież inflacja sprawia, że pieniądz z dnia na dzień traci na wartości. Ci co mogą kupują nieruchomości, działki, inwestują w złoto. A co zrobić jeżeli nie mamy ich tak dużo  a jednak zbyt wiele  aby  je stracić ? Niektórzy wpłacają na lokaty inni kupują obligacje. Chociaż oprocentowanie lokat nie zachęca do ich zakładania to zawsze lepsze to niż trzymanie ich w domu i nic nie robienie.Dlatego też zpraszam na RANKING LOKAT PONIŻEJ lub na stronę 

Ja proponuję inną alternatywę dla ulokowania środków im większa suma tym lepszy zysk. Ja inwestuję na platformie MINTOS.O tej formie inwestowania pisałam już kilka krotnie min na swoim blogu i tutaj ,tutaj i tutaj.Moje inwestycje maja się dobrze. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że wiem ,że aby uzyskać dobry wynik trzeba mądrze inwestować i trochę więcej jeżeli możemy bo wtedy widzimy wyniki które nas cieszą . Średnia mojego wychodzi 11,85 % w Euro i 11.08% w PLN.
Co zrobić i jak zacząć inwestować o tym tez piszę na swoim blogu. Dzięki moim artykułom niektórzy skorzystali z tej formy inwestycji i mają się dobrze. Inwestowanie można zacząć już od 100zł ale uzyskać pierwszą i kolejną premię trzeba ulokować 500 euro lub jej równowartość w innej walucie .Jednak to Ty sam zadecydujesz ile inwestujesz.

INWESTYCJA Z GWARANCJĄ  

A MOŻE LOKATA?

Dodaj komentarz

Close Menu