fbpx

Ubezpieczenie wyjazdowe-sprawdź cenę ,porównaj i skorzystaj z oferty

 

Ubezpieczenie podróżne daje możliwość zwrotu kosztów leczenia i szeroki zakres pomocy assistance w sytuacjach, które mogą zdarzyć się w trakcie wyjazdu prywatnego lub służbowego, w kraju lub za granicą.

Kup online❤

Kup online❤

Proponuję Wam ubezpieczenie z którego sama już kiedyś korzytstałam . Jak kupić i jak to wyglda w praktyce?

1.Wchodzisz na stronę i wypełniasz wniosek podając swoje dane dane ,numer telefonu,adres e-mail,kraj wyjazdu i termin wyjazdu i to wszystko. Jeżeli jesteś osobą przewlekle chorą to np to ubezpieczenie Kup online❤również Cię obejmuje .Masz trzy pakiety do wyboru i możesz je modyfikować . Ja na przykład wybrałam pełny pakiet. Zrezygnowałam z ubezpieczenia bagażu ale za to wzięłam pomoc tłumacza , ponieważ to uważałam za rzecz niezbędną.

2.Obliczasz skłdkę i wysyłasz wniosek -przejdź do końca wniosku.

3.Dostajesz na e-mail potwierdzenie zakupu wraz polisą .

4.Czujesz się bezpieczenie, komfortowo i spokojnie.

Co zrobić w razie wypadku ,choroby ?

Dzwonisz na numer  telefonu podany w polisie .Zgłaszasz zdarzenie np że zachorowałaś. W ciagu kilku minut zostaje zorganizowana Ci wizyta w np w Prywatnej Klinlice (tak było u mnie). Idziesz lub jedziesz. Tam już czekają na Ciebie. Zostaniesz. przyjęta,zbadana, dostajesz poradę i leki lub receptę na leki. Gdy potrzebukesz kontroli nie ma żadnego problemu .Ubezpieczyciel sam Ci to zaoferuje. To na prawdę działa. Tak więc z czystym sumieniem poleceam dodatkowe ubezpieczenie .To nie są wielkie koszty. Pamiętaj ,że jeżeli stac Cię na wycieczkę za kilka tysięcy złotych to nie warto oszczędzać na ubezpieczeniu. Mnie to wyniosło 62zł za 7 dni .Więc na na prawdę niewiele.Ubezpieczycielem była 

Można też ubezpieczyć sama wycieczkę na wypadek rezygnacji ale to tylko w momencie dwóch dni od zakupu .

Tym razem skorzystałam z UNIQA ale byłam już ubezpieczona np AVIVA lub PZU zasada dziłania jest taka sama.

„>”>

Kup online❤

Kup online❤

 

Interesują Cię inne ubezpieczenia?

✔ubezpieczenia mieszkania,dom,OC/AC i inne 

Dodaj komentarz

Close Menu