fbpx

Załóż sklep internetowy sam lub jako partner i zacznij działać w internecie

 

 

 

Pisząc ten artykuł analizowałam dane dotyczące czasu spędzanego w internecie. Oczywiście dane te wyciągnęłam z internetu. Okazało się ,że przeciętny Polak spędza 2godziny i 6 minut dziennie. Badanie robiła jedna z wiodących firm badawczych .Nie wiem jak wy ale coś mi się nie wydaje abyśmy tak mało z niego korzystali. Przecież internet Mamy wszędzie telefonie, tablecie,laptopie.Korzystamy z niego w pracy, domu, w podróży. Dosłownie wszędzie.

To w sieci załatwiamy sprawy urzędowe, sprawdzamy połączenia komunikacyjne, korzystamy z portali społecznościowych. Nawet poznajemy swoje przyszłe żony,mężów. Więc prawie wszystko robimy online. Myślę ,że większość naszego czasu w ciągu dnia to sieć. Badanie wskazało ,że obecnie ponad połowa internautów robi zakupy w internecie. Nie ważne czy kupujemy art spożywcze, rtv agd pralka, lodówka itp czyli rtv-agd ,art dla zwierząt,czy art dla dzieci . Kochamy szukać,oglądnąć i kupować online.

Tutaj mogłabym się zgodzić z tą informacją ponieważ zaufanie do sprzedawców z roku na rok rośnie.

Dlaczego warto założyć sklep internetowy ?

Nie generuje dużych kosztów. Działa 24h/dobę i pracuje w soboty, niedziele i święta. Zacząć można w domu ,na strychu czy w garażu.Dopiero gdy pomysł się sprawdzi wynajmniesz pomieszczenie lub zatrudnić pracowników. Można też podjąć współpracę w roli partnera.Dobry partner udostępni Ci wirtualny sklep internetowy i wszystkie narzędzia ale o kilientów musisz  powalczyć sam. Wtedy warto dołączyć się do grupy która już istnieje.Wystarczy kilka godzin wolnego czasu i można dorobić sporą ,,kasę”.

Warto pamiętać aby wybierać umiejętnie. Poszukaj czegoś wiarygodnego z dużym potencjałem i z dobrymi produktami. Mam zasadę ,że nie uczestniczę w czymś w co nie wierzę. Ja współpracuję z  firmą  kosmetyczną która obecnie wchodzi na rynek .Nie żałuję ponieważ bardzo się wspieramy, organizujemy eventy i szkolenia. Dołaczając do grupy korzystasz ze szkoleń ,pokazów, możesz sprzedawać lub wprowadzać nowe osoby i kupować wszystkie produkty odpowiednio taniej. To na pewno duży plus dla domowego budżetu.Gdybyś była/był zainterseowany taką formą pracy skontaktuj się ze mną. Wytłumaczę i wprowadzę Cię w odpowiednią grupę 😉 Pracę tą może podjąć każdy bez wzgledu na płeć ,miejsce zamieszkania (panowie , mamy wychowujące dzieci ,studenci mile widziani).Wiek nie ma żadnego znaczenia. Gdyby ktoś z Was interesował się kosmetologią ,fryzjerstwem albo zainteresowania pokrewne to już w ogóle byłoby wspaniale 🙂

Dodaj komentarz

Close Menu