fbpx

Zarabianie .Czyli jak pomnożyć swój kapitał bezpiecznie .Aktualizacja lokat.

Kli

Oprocentowanie lokat w Bankach zupełnie nie zachęca do oszczędzania pieniędzy,zakładania lokat czy inwestycji. Lokaty w Bankach są bardzo nisko oprocentowane czasami nawet nie sięgają 1%.Musimy pamiętać ,że oprocentowanie to podane jest w skali roku więc tak na prawdę przy niewielkich sumach są to naprawdę grosze. Jednak czy na pewno nie warto oszczędzać ? Oszczędzanie to pewien nawyk. Jak nie wyrobimy sobie ich w sobie pewnych nawyków do oszczędzania ,to raczej zawsze będzie kiepsko i nie mówię tu o oszczędzaniu tylko ,,żywej” gotówki ale o oszczędnościach w naszym codziennym życiu. Przykłady? Kupowanie codziennie batonika, chleba który później wyrzucamy, kolejnej bluzki pod wpływem chwili (która nie jest konieczna) itd. można wymieniać dalej ale to temat na kolejny artykuł ,który napiszę. Więc jak widzicie zaczyna się od drobnych rzeczy.
Wkładanie pieniędzy na zwykłą lokatę lokata bankowa , lokatę progresywną lub w Inwestycje  zawsze przynosi zysk . Ja preferuję wszytsko co przynosi zysk ale tylko z gwarancją kapitału. Oczywiście tzw ,,zwrot ‘’ może być różny tkj wspomniałam od niecałego procenta na słabej lokacie w banku , 8% przy zakupie a później wynajęciu mieszkania lub nawet 16% inwestując w pożyczkiP2P   Mintos  (w te pożyczki można inwestować bez względu na miejsce zamieszkania i w różnych walutach i już od 100 zł. Jak widzisz zawsze jest warto. Zawsze zarobisz więcej niż te osoby które trzymają w skarpecie. A wiec jeśli masz już jakiś kapitał do poszukaj odpowiednich miejsc do jego lokowania. Najpierw poczytaj, sprawdź rankingi lokat (ale na wiarygodnych stronach a nie plotkarskich). Najwięcej wiarygodnych informacji jest na blogach takich jak np. mój ponieważ sama sprawdzam ,czytam ,inwestuje. Jak znajdę dobrą ofertę pozbawiona ,,kruczków” lub ewentualnie taką jaka mi odpowiada inwestuję .Ty zrób tak samo. Poczytaj i zainwestuj. Boisz się ? Nie masz czego. Jeżeli inwestujesz w lokaty w Banku to masz Gwarancję Bankową https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwarancja_bankowa Jeżeli się boisz zainwestuj na początek małą kwotę np. 500 lub 1000 złotych a później powolutku kolejne. Jeżeli chcesz zarobić więcej zainwestuj w pożyczki inwestuj.

MÓJ RANKING NA DZIŚ :

Moim zdaniem najlepszą lokatą i zdobywa pierwsze miejsce jest lokata BGŻ OPTIMA –gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania • oprocentowanie stałe 3,5% w skali roku • od 1000 do 20 000 zł • lokata 3-miesięczna dla Nowych Klientów.Jakie są wady produktów BGŻ OPTIMA ? TO ,że trzeba załączyć zdjęcie/skan każdej strony dowodu osobistego osobno, przy zakładaniu tej lokaty ale przecież można zrobić zdjęcie telefonem i tez będzie dobrze(ja tak zrobiłam).

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty kliknij na baner.

Drugie miejsce lokata HIT na okres 3 miesięcy,oprocentowanie do 3,8% w skali roku,kwota lokaty od 500 zł aż do 1 000 000 zł,założenie lokaty online nawet w 5 minut,lokata tylko dla nowych klientów

Jak otworzyc lokatę –wejdź na Specjalną Stronę Idea Banku Kliknij „Załóż online” i wypełnij prosty formularz i przelej pieniądze na wskazane konto.Ciesz się z lokaty 3,8%!

 Wady lokat:

Lokata dostępna tylko dla nowych klientów Idea Banku, czyli klientów, którzy do momentu poprzedzającego złożenie dyspozycji założenia  nigdy nie zawarli z Idea Bankiem lub Lion’s Bankiem umowy o produkt finansowynie złożyli wniosku o otwarcie żadnego produktu finansowego w Idea Banku bądź Lion’s Banku. Jakie jest rozwiązanie ? Załóż lokatę na mamę ,syna, babcię ,żonę ,męża

Nowym produktem jest  Lokata Inbank wysoki procent, wysokie, stałe oprocentowanie, 100% online – bez wychodzenia z domu, brak konieczności otwierania kolejnego konta.Oprocentowanie do 3,15 %.

Twoje lokaty w Inbank objęte są estońskim systemem gwarantowania depozytów

Depozyty złożone w Inbank Oddział w Polsce gwarantowane są przez estoński fundusz gwarancyjny Tagatisfond, z siedzibą przy Roosikrantsi 2, 10119 Tallin („Fundusz Gwarancyjny”). Gwarancją objęte są depozyty wraz z odsetkami do pełnej wysokości, maksymalnie do 100.000 euro w stosunku do pojedynczego depozytariusza. Estoński system gwarantowania depozytów spełnia wszystkie warunki przewidziane dyrektywą Unii Europejskiej 94/19/EC wspólne dla wszystkich krajów członkowskich, w tym Polski.

 

Ostanim produktem godnym polecenia jest Lokata MBanku
Lokata jest odnawialna czyli przedłuża się sama (automatycznie) na warunkach lokaty standardowej. Klient może otworzyć tylko jedną lokatę i musi on byc nowym klientem.Lokatę Twoje pieniądze są bezpieczne, dzięki objęciu ich gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (zgodnie z Ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym).

ABY SKORZYSTAĆ Z TYCH OFERT MUSISZ WYPEŁNIĆ WNIOSEK NA SPECJALNEJ STRONIE PROMOCYJNEJ WCHODZĄC PRZEZ LINK LUB BANER😃

Kolejny artykuł będzie o bezpiecznych inwestycjach na których możesz zarobić nawet 18%

Dodaj komentarz

Close Menu