fbpx

Zarabianie. Czyli łatwy sposób na pieniądze od zaraz.

Zarabianie

 

Nie ważne czy pracujesz na etacie, czy masz własną działalność uczysz się czysiedzisz w domu opiekując się dzieckiem . To wszystko jest nie istotne każdychce mieć dodatkowe pieniądze tylko dla siebie.

Przedstawiam 7 sposobów na zarobienie pieniędzy od zaraz

1.Przeglądnij szafy, strychy ,piwnice i sprzedaj niepotrzebne rzeczy(każdy ma je swoim domu)

Najłatwiej zrobić to przez internet na portalach z darmowymi ogłoszeniami typu OLX.pl, alegratka.pl, kupsprzedaj.pl czy gumtree.pl. Zamieszczając ogłoszenie w kilku serwisach zwiększasz  szansę na sprzedaż niepotrzebnych Ci szpargałów. Tobie są już nie potrzebne a inni właśnie je poszukują. Inną formą sprzedaży rzeczy jest Lombard ale tutaj tylko możemy zanieść min biżuterię ,telefon, sprzęt AGD czyli rzeczy bardziej wartościowe.Sama od czasu do czasu robię takie rzeczy i uważam ,ze lepiej pozbyć się ich z domu i trochę zarobić niż mają leżeć i pokrywać się kurzem.
2.Wychodzenie z psem
Są osoby które kochają zwierzęta ale niestety cały czas pracują zawodowo.Często nie wiedzą co zrobić z psem i jak zapewnić mu opiekę lub zwyczajnewyście za potrzebą.
Jak znaleźć klientów? Jest kilka sposobów możemy dać ogłoszenie w jednym bezpłatnych serwisów o którym wspomniałam lub wydrukować ogłoszenia i powrzucać je do skrzynek pocztowych.Za jedno wyście na spacer z psem można zarobić od 5-15 zł w zależności od długości spaceru.
3.Mycie okien
To chyba jedno z najbardziej dobrze płatnych zajęć . Koszt umycia okien w standardowym  dużym pokoju bloku to ok 50zł. Moja kuzynka za umycie  okien w 150 m domu płaci po 250zł za dół i za górę czyli razem 500zł.
I tu jak zwykle możemy dać ogłoszenie na jednym z serwisów lub wrzucićogłoszenie do skrzynek pocztowych. Nie zapominając o podaniu telefonu.
4.Opieka nad dzieckiem
Jeżeli już siedzimy w domu i wychowujemy własne dziecko możemy daćogłoszenie o możliwości zaopiekowania się dzieckiem. I tak i tak wszystko co robimy kręci się wokół dziecka więc opieka nad dodatkowym dzieckiem nie pochłonie zbyt dodatkowego czasu a my w ten sposób możemy zarobić naprawdę niezłą sumę pieniędzy. Dodatkowo rozszerzamy swoje kontakty ,mamy pracę namiejscu  a nasze dziecko może zyskać dodatkowego kompana do zabawy.
5.Zarabianie poprzez swoje hobby
Jeżeli naszą pasją jest malowanie obrazów, szkicowanie ,haftowanie lub robienie stroików zacznijmy sprzedawać nasze prace. Praca nad nimi daje przyjemność ale może również przynosić dochody. Można sprzedawać je winternecie ale nic nie szkodzi sprzedawać je na ulicy. W Sopocie za naszkicowanie obrazu można zarobić nawet 150zł.
6.Sprzątanie
Nikt z nas nie lubi sprzątać a inni nie mają zwyczajnie na to czasu. Za wysprzątanie całego średniej wielkości mieszkania można zarobić nawet do 150zł.Sprzątanie takie zajmuje nam ok 4-5 godzin.
7.Sprzedaż darów lasu
To przecież nic nie kosztuje . Wyjście na spacer to przyjemność. Można zbieraćzioła, szyszki i oddawać je do skupu ale można iść do lasu na grzyby(oczywiście jadalne😊) i sprzedać je stojącna chodniku czy ryneczku. Tutaj mamy czysty zarobek bo to co zbierzemy to sprzedamy.
Takich prostych i niewymagających sposobów na dodatkowe zarobienie pieniędzy jest więcej.Wystarczą tylko Twoje chęci a dodatkowa kasa będzie w Twojej kieszeni.

W dalszej części bloga przedstawię  Ci sposoby które nic nie kosztują ,są szybkie i bez wychodzenia z domu.

Dodaj komentarz

Close Menu